Práca pre informatikov

Práca v IT na dosah:

AuJob s.r.o.

Hľadáš brigádu, ktorá ťa posunie vpred? Príď k nám a staň sa asistentom personálneho konzultanta! Top ponuka
Informácie o pracovnom mieste
 
Miesto práce:
Bratislava
Popis práce:
  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupujeme ku každému kandidátovi individuálne.Si zvedavý/á čo ťa čaká?- tvoj prejav využiješ v komunikácii s kandidátmi - organizačné zručnosti ukážeš pri riadení harmonogramov pohovorov- tvoju kreativitu zúročíš pri vytváraní vonkajšej podoby inzerátov pracovných ponúk- cudzie jazyky využiješ pri testovaní kandidátov- tvoje pátračské schopnosti rozvinieš pri hľadaní kvalifikovaných kandidátov V inováciách a realizácii ti necháme voľnú ruku. S tvojimi nápadmi máš u nás plnú podporu.Prečo tu chceš byť?- staneš sa súčasťou AuJob rodiny- rozvinieš si svoje schopnosti - lupou personálnej agentúry si obzrieš trh- zmeriaš si sily pri spoločenských hrách na teambuildingoch- pri kreatívnych raňajkách môžeš prezentovať svoje nápady - v AuJobe sa nikdy nezabúda na tvoje narodeniny
Iné výhody:
  • Túžiš načrieť do vôd HR, ale máš strach, že na to nemáš dostatok skúseností? Nepozeráme na teba ako na životopis, ale vnímame tvoj talent a zručnosti! Pošli CV a my sa ti ozveme!
Ďalšie informácie:
Ponuka personálnej agentúry uverejnená dňa 01.07.2019.
Referenčné číslo 580585.
Ponuka zaradená v kategórii Telekomunikácie, pracovné pozície: Telekomunikačný špecialista.
Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer, druh mzdy Iná / dohodou.
Termín nástupu ASAP / dohodou, ponúkaný plat dohodou.

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 14 rokov.Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle 0902 933 116, mailom na adrese galova@aujob.sk alebo osobne na adrese AuJob s.r.o., Jelenia 11, 811 05 Bratislava. Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca
 
Požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňa


Zameranie štúdia:
ľubovoľné


Cudzie jazyky:
Nemecký jazyk - aktívnealebo Anglický jazyk - aktívne


Požadované znalosti:
Microsoft Excel - pokročilýMicrosoft Outlook - pokročilýMicrosoft Word - pokročilýHľadáme osobnosť. Aktívny, kreatívny a organizačný typ. Hľadáme tímového hráča. Hľadáme Teba! :
)


Pozícia vhodná pre absolventa bez praxe:  nie

Zaujala Vás táto ponuka práce?
Pošlite spoločnosti AuJob s.r.o. Váš životopis, alebo žiadosť o prijatie do zamestnania. Kontaktovať ihneď.

Informácie o spoločnosti
 
AuJob s.r.o.
AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

http://www.aujob.sk
AuJob s.r.o.
Jelenia 11
Bratislava
81105
Telefón: 0902-933-112
Fax: 02/ 52-966-882
Email: office112@aujob.sk
Kontaktná osoba: personalny konzultant

Služby pre vás
 
 Zaujímavý inzerát  Pokračovať v hľadaní  Ďalšie služby